rekiny biznesu

Rekiny Biznesu w Mediach

Sztuka kreowania profilu publicznego

W tej książce nie ma prawd objawionych. Każdy z nas jest inny, każdy potrzebuje innej strategii. Na styl komunikacji wpływa, zarówno osobowość lidera, jak i jego produkt, ale też zainteresowania i otoczenie. Ta książka nie ma być instruktarzem, ale skokiem do orzeźwiającej wody. Wypowiedzi biznesowych przywódców, które tu znajdziecie to wynik ich wieloletnich doświadczeń w obszarze komunikacji medialnej i biznesowej. Towarzyszyć im będą słowa humanistów, pisarzy, dyrygentów, reżyserów teatralnych, myślicieli. Bo w ich dziełach i myślach, jakie nam po sobie pozostawiają, tkwi sedno komunikacji. Umieszczam je w nadziei, że pozwolą Ci odnaleźć się w prawdzie o sobie i byś tę książkę przechowywał niekoniecznie na półce z literaturą biznesową.

Więcej Kup książkę

Strategia Komunikacji

Ebook z wiedzą dla Twojej firmy: Strategia komunikacji

w kosmosie, na ziemi, gdziekolwiek chcesz

Masz biznes i być może nie jesteś świadom tego, ile tracisz przez niewłaściwą komunikację. A wystarczy zacząć od strategii komunikacji, wdrożyć ją, a kanał promocji masz zapewniony. Krok po kroku podpowiadamy jak ją tworzyć. Nie czekaj więc i pobierz tego ebooka. W Koboldzie uwielbiamy dzielić się wiedzą.

Medialne lwy dla rekinów biznesu

Sztuka świadomego wykorzystania mediów

Pierwsza publikacja na rynku, która pokazuje warsztat z punktu widzenia dziennikarzy. Każdy rozdział oprócz wywiadu zawiera podsumowanie z konkretnymi oraz praktycznymi poradami i wskazówkami trenera medialnego, które pozwolą Ci zaistnieć w mediach, zbudować pozytywny wizerunek wśród klientów i kontrahentów, rozwinąć biznes i osiągnąć sukces.

Więcej Kup książkę