Kiedy przychodzi kryzys nie zamiataj sprawy pod dywan. Zastosuj skuteczny PR kryzysowy.

Często sama informacja o kryzysie lub incydencie jest szkodliwa dla prowadzonego biznesu. Czy na pewno wiesz jak zareagować w kryzysowej sytuacji? Jak komunikować się z mediami, by nie zaognić sytuacji? Zarządy i rzecznicy firm wiele razy w sytuacjach kryzysowych nie reagowali w odpowiedni sposób.

Kryzys to również szansa dla Twojego biznesu. Jeśli popełniłeś błąd, możesz go naprawić bez szkody dla wizerunku Twojej firmy, a nawet przekuć w sukces.

Zadzwoń do naszej Agencji PR lub wypełnij formularz a my skontaktujemy się z Tobą. W przypadku kryzysu nie zwlekaj. Czas nie gra na Twoją korzyść!

Zadzwoń 603 086 837

Zapytaj o PR Kryzysowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Firma

NASI KLIENCI KOCHAJĄ NAS I EFEKTY NASZEJ PRACY

"Działania podejmowane z Agencją Kobold Public Relations Sp. z o.o. są do tej pory najbardziej owocną współpracą jeśli chodzi o obsługę medialną naszej marki. Dzięki otwartości i zrozumieniu ze strony przedstawicieli Agencji docieramy do naszych klientów i zyskujemy wśród nich zaufanie."

− Ikea

"Spotkaliśmy się z dużym zaangażowaniem konsultantów Kobold PR, profesjonalnym
doradztwem, znajomością branży mediów oraz sprawnością działania i żywym
zainteresowaniem co do efektów naszych wspólnych działań."

− Bitron Poland

"Zdecydowaliśmy się na działania PR, gdyż jest to w naszej ocenie bardzo dobry
sposób na budowanie i umacnianie świadomości marki naszej Kliniki, świadczonych przez nas
usług i zabiegów na najwyższym poziomie. Wybraliśmy Agencję Kobold Public Relations, gdyż
wyróżnia się tworzeniem oferty pod potrzeby klienta."

− Klinika Okulus

"Przedstawiciele Agencji wykazali się dużym profesjonalizmem a przedstawiona przez nich strategia wyróżniała się bardzo ciekawą i innowacyjną koncepcją działania. Przygotowany i zrealizowany program okazał się bardzo skuteczny."

− BieleckiArt Fundacja

"Efektem działań Agencji jest imponująca liczba publikacji medialnych, w tym wywiadów telewizyjnych i radiowych, w których wystąpili eksperci naszej firmy. Na poczhwałę zasługuje również umiejętność wynajdywania interesujących media tematów."

− Work Express

"Współpracując z Agencją Kobold Public Relations mieliśmy okazję poznać jej pracowników jako zaangażowany, profesjonalny zespół, gotów nas wesprzeć jak najskuteczniej w naszych działaniach."

− Lynoess

"Kobold PR wyróżnia się dużym profesjonalizmem, elastycznością i stałą gotowością do działąnia. Współpracując z tą Agencją mamy rzeczywiście poczucie, żę dbają o nasze interesy."

− Praca.pl

"Na podstawie doświadczeń ze współpracy możemy powiedzieć, że Kobold PR jest skuteczny w swych działaniach i osiąga efekty medialne jakich oczekiwaliśmy."

− Olmet

"Mając na uwadze przebieg naszej współpracy, mogę polecić Agencję Kobold Public Relations jako skutecznego partnera biznesowego."

− Moto-Profil