Artystyczna akcja promocyjna

Z Okazji Międzynarodowego Dnia Mycia Samochodów studenci Katowickiej ASP oraz eksperci z ProfiAuto w nietypowy sposób przekonywali kierowców, że czyste auto znacząco poprawia bezpieczeństwo na drodze. Na wyjątkowo brudnych szybach samochodowych powstawały wspaniałe malunki wykonane przez studentki ASP. Wydarzeniu towarzyszył także konkurs na facebooku na najpiękniejszą brudną szybę.

Ekserci ProfiAuto zwracali uwagę kierowców, że brud może uszkodzić wiele części samochodowych, co może znacząco wpływać na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Oprócz ekspertów ProfiAuto.pl, kierowcom doradzali także policjanci. Demonstrowali oni również symulator zderzeń, sprzęt wykorzystywany w codziennej pracy przez policję drogową, a także tzw. alkogogle, czyli specjalne okulary symulujące różne stopnie upojenia alkoholowego.

NIECODZIENNE POŁĄCZENIE SZTUKI I MOTORYZACJI

AGENCJA KOBOLD PR BYŁA POMYSŁODAWCĄ AKCJI. ODPOWIADAŁA RÓWNIEŻ ZA JEJ ORGANIZACJĘ I MEDIA REALTIONS. O AKCJI INFORMOWAŁY NAJWAŻNIEJSZE MEDIA REGIONALNE M.IN. DZIENNIK ZACHODNI. INICJATYWA WZBUDZIŁA TAKŻE ZAINTERESOWANIE PORTALI OGÓLNOPOLSKICH  (WP.PL) I BRANŻOWYCH   (MOTOFAKTY.PL).