Jesteś liderem! Potrzebujemy Twojego głosu.


Jesteś prawdziwym przywódcą śląskiego biznesu. Działasz pierwszy i podejmujesz ryzyko przed innymi. Liczą się dla Ciebie ludzie - im się poświęcasz, by czuli się bezpiecznie. W zamian otrzymujesz ich zaufanie i ciężką pracę na wspólny sukces.

Od lat śląski biznes nie potrafi wybrzmieć tak, jak przedsiębiorcy innych regionów w kraju. Z natury rzeczy nie potrafimy być na świeczniku, nie doceniamy lobbingu i siły informacji. Ta akcja zapowiada wielką zmianę. Jesteśmy liderami najprężniej rozwijającego się regionu w Polsce. Powiedzmy o tym wyraźnie.

Jak zmieniliśmy Śląsk


Zaangażowanie i energia to wizytówka mieszkańców Śląskiego, to tutaj ludzie od pokoleń pracują w przemyśle, a obecnie wśród nowych technologii. To także region innowacji i kreatywnych kadr.

Śląskie to jeden z najsilniejszych gospodarczo regionów Polski

Wytwarzamy niemal 12,7 proc. krajowego PKB

Na Śląsku tworzymy miejsca pracy

Nasza stopa bezrobocia jest prawie najniższa w kraju – tylko 9,2%

Województwo śląskie jest na 1 miejscu wg raportu IBnGR pod względem województw atrakcyjnych dla rozpoczęcia i rozwoju inwestycji

Dbamy o nasz dom – najwięcej w Polsce inwestujemy w ochronę środowiska

Eksport ze Śląska jest 16x większy niż eksport owoców i warzyw z całej Polski

Blisko 80% naszych firm przynosi zyski

71 % inwestycji finansujemy z własnych środków

100
Wzrost PKB

Od 1999 roku nasz produkt krajowy wzrósł o ponad 100%

Nadszedł czas by wszyscy usłyszeli o efektach naszej pracy


Ten projekt to jedyna w swoim rodzaju okazja do publicznych wypowiedzi na temat zmian, których dokonaliśmy. To także szansa do powiedzenia jakie zmiany chcemy wprowadzić w życie, by jeszcze bardziej wzmocnić Śląsk i śląskie biznesy

“Bardzo zależy nam na Śląsku, to nasze podwórko. Stajemy na nim przed tymi samymi wyzwaniami.Też chcemy zmian na lepsze. Powiedzmy o tym razem. Niech usłyszy nas cała Polska!”

Kobold PR, 10 lat na śląskim rynku komunikacji biznesowej

Dołączam do akcji Głos Śląskich Liderów

Korzyści dla Twojego biznesu.

Przeprowadzimy profesjonalną kampanię informacyjną i wizerunkową Ciebie i Twojej firmy w mediach tradycyjnych i nowoczesnych. To także wspaniała odsłona wizerunkowa dla prezesów i marek, które budują i rozwijają się od lat właśnie na Śląsku.

Poświęcony czas – jedyny koszt udziału w projekcie

Nie chcemy pieniędzy za Twój udział w projekcie. Potrzebujemy Twojego głosu oraz czasu. Zadziałajmy wspólnie dla przyszłości naszych biznesów.

Imię i nazwisko (wymagane)

Firma

Adres email (wymagane)

Telefon

Stanowisko

Partner:

Patroni medialni:

Organizator i pomysłodawca


Agencja Kobold Public Relations. Na śląskim rynku od 2005 roku. Kampanią z liderami KOBOLD PR świętuje swoje 10-lecie, eksponując tym samym swoje know how w zakresie relacji z mediami, działań public affairs i medialnego lobbingu. W 2014 roku nasza kampania Stop faworyzowaniu chińskich kolektorów przez NFOŚ została nagrodzona przez Związek Firm Public Relations. Dotyczyła ona lobbingu i to dla śląskiego przedsiębiorcy. Śląskiego, ale działającego w całej Europie. Jako specjaliści od porozumień między sektorem biznesu a państwem, jako specjaliści od budowania relacji biznesowych, wiemy, że takich przedsiębiorców na Śląsku potrzebujących zabrać głos w publicznej dyskusji jest więcej. KOBOLD PR chce być inicjatorem dialogu i porozumienia na rzecz rozwoju naszego regionu. Buduj porozumienie – Wypowiedz się.